Inlinegroup

ТОВ «ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД»  спеціалізується на наданні повного комплексу послуг в сфері ІТ-консалтингу та системної інтеграції в різноманітних царинах економіки України. Компанія прагне бути лідером в галузі впровадження інформаційних технологій для реалізації якісних змін та ефективності бізнесу клієнтів.

ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД прагне бути лідером в галузі впровадження інформаційних технологій для реалізації якісних змін та ефективності бізнесу клієнтів. Висока  якість, гарантія, надійність, вибір оптимального рішення – основні принципи, якими керується компанія в своїй роботі.

 

«ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД» це  кваліфіковані спеціалісти, знання та досвід яких підтверджено  численими сертифікатами та дипломами  світових ІТ-вендорів та провідних центрів сертифікації, а також  досвідом успішного виконання проектів будь-якого рівня складності. 

 «Клієнтові не доведеться платити за те, що ми є або за те, що у нас  є  висококваліфіковані та  дорогі спеціалисти та консультанти.

Якщо проводити  аналогію з хмарними обчисленнями – ми реалізуємо концепцію Системної інтеграції та Бізнес-консалтингу як послуги»

  Лепетюк Олександр Леонідович, директор компанії «ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД»

 

 

  ЧОМУ    ІНЛАЙН  ГРУП  ЗАХІД

  • Успішний досвід з комплексної  автоматизації підприємств
  • Команда високопрофесійних спеціалістів
  • Методологічна  база та відпрацьовані технології впровадження
  • Перевірена якість, комплексність  та системність запропонованих  рішень
  • Адаптивне використання світових консультаційних методик та технологій
  • Багатолітні партнерські стосунки зі  світовими лідерами ІТ-індустрії
  • Безперечне  дотримання норм  професійної етики
  • Повна  конфіденційність


                                                                                                        ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД сертифіковано на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.  Сертифікація ISO 9001:2008  є  підтвердженням високої якості запропонованих ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД  послуг та сприяє підтримці конкурентоздатності  компанії    на ринку та підвищенню довіри з боку клієнтів.

Youtube Facebook In