Inlinegroup
VAB Банк
VAB Банк

Заснований у 1992 році, сьогодні VAB Банк входить до групи «великих» банків за класифікацією НБУ, займає високі і стабільні позиції в банківській системі України. 

VAB Банк — універсальна кредитно-фінансова установа з іноземними інвестиціями, що надає всі основні види банківських операцій, які включають: обслуговування корпоративних і роздрібних клієнтів, інвестиційний банківський бізнес, міжнародне обслуговування клієнтів, міжбанківські операції. Банк має розгалужену регіональну мережу, що охоплює всі регіони України.  

Кореспондентські відносини налагоджені з більше, ніж 100 найбільшими банками по всьому світу. Міжнародна рейтингова агенція Moody’s присвоює рейтинги VAВ Банку з 2003 року.

VAB Банк є принципальним членом міжнародних платіжних систем MasterCard International і VISA International, уповноважений Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги в рамках Пенсійної програми.

Аудитором VAB Банку за міжнародними стандартами є компанія Ernst & Young. 

Зареєстрований банк 2 липня 1992 р. (реєстраційний № 120), має банківську ліцензію № 35 від 10.10.2011 р. на право надання банківських послуг, визначених частиною третьою статті 47 Закону України «Про банки і банківську діяльність», та генеральну ліцензію № 35 від 10.10.2011 р. на здійснення валютних операцій.

 

Youtube Facebook In