В Україні необхідно створити якісну IT-інфраструктуру - експерти
16.04.14
В Україні необхідно створити якісну IT-інфраструктуру - експерти
Створення якісної інформаційної інфраструктури сприятиме посиленню ролі України у сфері інноваційної діяльності на міжнародному рівні. Про це йшлося під час круглого столу на тему "Розвиток національного плану розвитку широкосмугового доступу до мережі Інтернет".

Ключовою проблемою круглого столу стало вирішення питання розвитку національного плану ШСДУкраїни при досягненні балансу інтересів національної безпеки, міжнародних стандартів, громадськості, підприємств галузі та кінцевих споживачів телекомунікаційних послуг.

У ході круглого столу було обговорено міжнародний досвід розробки та впровадження національних планів ШСД, вплив його розвитку на підвищення ефективності галузей економіки, прискорення реформ і зростання ВВП, структуру та підходи до розробки національного плану ШСД, джерела і механізми фінансування розвитку відповідних національних планів.

Учасники круглого столу, погоджуючись з необхідністю розвитку широкосмугового доступу до мережі Інтернет в Україні, в ході обговорення позначили надзвичайно широкий спектр можливих шляхів його розвитку, а також ряд суперечливих, але одночасно збалансованих рішень, які повинні бути прийняті на рівні виконавчої та законодавчої влади. Безперечну підтримку знайшла пропозиція по якнайшвидшому розвитку бездротового доступу до мережі Інтернет на базі технологій 3G і налагодження організації видачі ліцензій для використання 4G.

Нагадаємо, за словами голови Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерія Омельченка, законодавство IT-галузі необхідно привести до європейських стандартів.

"Впровадження широкосмугового доступу до мережі інтернет (ШСД), або як його прийнято на заході називати Бродбенд, є завданням не суто технічним, що стосується швидкісної передачі даних, а завданням стратегічного, соціально-економічного, конкурентного значення", - зазначив Валерій Омельченко.

 

Источник  http://news.finance.ua/


Додати коментар

Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, зарегистрируйтесь, либо войдите в систему.

 

Youtube Facebook In