Inlinegroup
 • Інтеграція

 • Впровадження ІТ-рішень і засобів автоматизації давно вже не обмежується такими факторами як престижність рішення або виробника, запас «на виріст» функціоналу, ціна і масштабність.

  Сьогодні власники компаній і топ- менеджери підприємств усвідомлюють значущість правильно обраного рішення, яке в короткостроковій перспективі (3-6 місяці після впровадження) здатне принести користь і прибуток для організації.

  Основою проблеми вибору є динаміка ситуації: розвиток підприємства, вже виконані інвестиції в існуючі ІТ-рішення на тлі пропонованого ринком асортименту нових рішень і виробників, прискорення темпів науково-технічного прогресу і змін технологій.

  ІТ- архітектори компанії «ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД» пропонують комплекс взаємопов'язаних послуг націлених на вирішення поставлених завдань і орієнтованих як на рівень керівництва (c - level management) так і на рівень ІТ- підрозділів.

  Досвід фахівців ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД, отриманий в результаті численних впроваджень на великих корпоративних підприємствах, дозволяє надавати послуги з дотриманням найвищого рівня якості.

   

  Youtube Facebook In